خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی و تضمینی + لیست قیمت

خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

 


اینستاگرام در حال حاضر محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران است. انتخاب اول تمام ایرانی ها اینستاگرام است و این باعث شده تا اینستاگرام را به منبع عظیمی از مخاطبان هدف برای تمام کسب و کارهای آنلاین و سنتی تبدیل کند.

در واقع هر جایی که مخاطبان هدف وجود داشته باشند مناسب ترین مکان برای بازاریابی و فروش است. به همین دلیل بسیاری از برندها و کسب و کارها و افرادی که دوست دارند از اینستاگرام کسب درآمد خوب داشته باشند نیاز به دیده شدن دارند.

رشد سریع در اینستاگرام فقط با تبلیغ کردن امکان پذیر است. اگر پول تبلیغات نداشته باشید باید فعالیت خود را به صورت اورگانیک در اینستاگرام ادامه دهید که در این صورت هم رشد شما بسیار کند خواهد بود.

اما یک راه میانبری هم برای دیده شدن سریع در اینستاگرام وجود دارد و آن هم خرید پیج اینستاگرام است.

بله با خرید پیج اینستاگرام آماده می توانید راه صد شبه را یک شبه طی کنید. برای اینکه از ابتدای حضورتان در اینستاگرام شروع قدرتمندی داشته باشید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید باید پیج اینستاگرام خریداری کنید.

اما ممکن است سوالاتی در مورد خرید پیج مانند تعرفه خرید پیج اینستاگرام چقدر است؟ محاسبه قیمت پیج اینستاگرام چگونه است؟ قبل و بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

امنیت پیج را بعد از خرید چطور تامین کنیم؟ از کجا پیج اینستاگرام بخریم که مطمئن باشد؟ و … برای شما پیش آید که در این مقاله قصد دارم دقیقا راجع به همین چیزها صحبت کنم.

اگر واقعا قصد خرید پیج اینستاگرام دارید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا آخر بخوانید! چون برای خرید پیج آماده اینستاگرام آن هم با تعداد فالوورهای بالا ممکن است مجبور باشید هزینه زیادی پرداخت کنید.

در این صورت باید به نکات مهمی که در این مقاله به شما می گویم کامل توجه داشته باشید. وگرنه سرتان کلاه می رود! پس همراه من باشید.

خرید پیج اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام؟

برای رشد سریع در اینستاگرام به جر 2 راهی که تا الان در موردش صحبت شد 2 راه حل دیگه هم وجود دارد. آن هم خرید فالوور اینستاگرام و استفاده از ربات اینستاگرام برای جذب فالوور واقعی و هدفمند است.

اول اجازه بدهید در مورد خرید فالوور اینستاگرام حقایقی را به شما بگویم. تمام سایت هایی که خدمات خرید فالوور اینستاگرام ارائه می کنند فالوورهای فیک می فروشند. اصلا خرید فالوور واقعی معنایی ندارد! تمام فالوورهایی که برای پیج شما زده می شوند فیک و غیر واقعی هستند.

پس به هیچ عنوان به درد شما نمیخورد! اگر فروش محصول و خدمات دارید خریدن فالوور مثل ریختن پولتان در جوب است. اما اگر فقط تعداد فالوورهای پیج برای شما مهم است (یعنی عدد فالوور) می توانید فالوور بخرید.

البته این را هم بگویم الگوریتم اینستاگرام فالوورهای فیک پیج ها را تشخیص می دهد و کم کم آن ها را حذف می کند. پس به هیچ وجه خریدن فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد نمی کنم.

در عوض با خرید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی و هدفمند دیگر نیاز به خرید فالوور نیست و نیاز نیست پیج تان را پر از فالوورهای فیک کنید! خیلی سریع می توانید یک پیج آماده را بالا آورید و فعالیت بیزنسی خود را استارت بزنید.

خرید پیج اینستاگرام بهتر است یا استفاده از ربات اینستاگرام؟

راه بعدی برای جذب فالوور و دیده شدن سریع در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. به طور کلی ربات اینستاگرام کارش انجام کارهایی است که شما برای او تعیین می کنید.

این کارها از نوع تعاملی است. یعنی مثال فالو آنفالو کند، دایرکت اتوماتیک بدهد، لایک کند و … که تمام این تعاملات در اینستاگرام با پروفایل های دیگر باعث برقراری ارتباط اولیه و جذب فالوور می شود.

اما نکته مهم این است که الگوریتم اینستاگرام جدیدا خیلی روی فعالیت ربات ها حساس شده است و اکانت هایی که به ربات های اینستاگرامی متصل هستند مسدود می شوند.

اینستاگرام روی فعالیت ربات گونه حساسیت بالایی پیدا کرده است و به محض شک کردن به شما پروفایل تان را دیسیبل می کند. جدا از این مورد جذب فالوور با ربات اینستاگرام بسیار زمان بر است و ریسک بالایی هم دارد.

اما زمانی که پیج آماده با فالوور واقعی بخرید نیاز به استفاده از ربات نخواهید داشت و از همان ابتدا کارتان را با قدرت شروع خواهید کرد.

آیا خرید پیج اینستاگرام واقعا کار درستی است؟

با توجه به اینکه رقابت در اینستاگرام روز به روز بیشتر می شود و در حوزه کاری شما هم برندهای مطرحی ممکن است وجود داشته باشند خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

چون به این سادگی ها نیست که از راه نرسیده بخواهید به رقبای خود برسید. تعداد فالوورها هستند که حرف اول و آخر را در اینستاگرام می زنند. هرچه فالوورهای پیج تان بیشتر باشد قطعا اعتماد مردم نیز به شما بیشتر خواهد شد.

فراموش نکنید برای جذب فالوور بیشتر و دیده شدن سریع نیاز به تبلیغات دارید. البته در کنارش باید تولید محتوای جذاب و خلاقانه داشته باشید.

همینطور استمرار داشته باشید. اما سوال این است که آیا واقعا از پسش بر می آیید؟ بعید می دانم! پس بهترین گزینه برای امثال شما خریدن پیج اینستاگرام است. همین و بس!

آیا برای شروع حتما باید پیج اینستاگرام بخریم؟

این کاملا به اهداف کاری شما مربوط می شود. اگر زمان زیادی دارید و روی بلند مدت سرمایه گذاری کرده اید فعالیت اورگانیک جواب کارتان را می دهد.

اما اگر قصد دارید خیلی سریع در اینستاگرام دیده شوید و شروع به فروش محصولات و خدمات تان کنید بهترین گزینه برای شما خرید پیج اینستاگرام آماده با فالوورهای واقعی است.

به عنوان مثال اگر فعالیت خود را تازه در اینستاگرام شروع کرده باشید و پیج تان تعداد کمی فالوور داشته باشد اما رقبای شما که قدیمی تر هستند فالوورهای بیشتری داشته باشند زمانی که مشتری وارد پیج شما می شود با دیدن تعداد کم فالوورهای تان چه واکنشی نشان می دهد.

قطعا فکر می کند شما مورد اعتماد نیستید! این وسط به کی اعتماد می کنند؟ به رقبای شما که تعداد فالوورهای آن ها بیشتر از شماست.

آیا برای شروع حتما باید پیج اینستاگرام بخریم؟

پس بهترین استراتژی برای شروع بیزنس تان در اینستاگرام این است که از همان ابتدای کار، پر قدرت شروع کنید و با خرید یک پیج اینستاگرام آماده با فالوورهای 100 الی 500 کا به استقبال رقبای خود بروید.

فراموش نکنید اینستاگرام محیط رقابتی است. در یک لحظه ممکن است نظر مشتریان تان به رقبای شما جلب شود و آن ها را به شما ترجیح دهند. پس نباید به هیچ وجه از کورس رقابت جا بمانید.

خرید پیج اینستاگرام چه مزیت هایی برای بیزنس شما دارد؟

خرید پیج اینستاگرام برای افرادی که به تازگی به بیزنس اینستاگرامی ورود کرده اند مزیت های زیادی دارد. مهمترین مزیت خرید پیج این است که در وقت و هزینه تان صرفه جویی می کنید و دیگر لازم نیست که این همه زمان را صرف بالا آمدن پیج تان کنید.

پیج شما از همان ابتدا بالاست و می توانید فروش خود را در اینستاگرام آغاز کنید.

یکی دیگه از مزیت های خرید پیج اینستاگرام این است که جلب اعتماد خیلی سریع تر از آن چیزی که فکر می کنید اتفاق می افتد.

از آنجایی که عقل مردم به چشم شان است به محض اینکه ببینند تعداد فالوورهای پیج تان بالاست سریع شما را فالوور می کنند و سپس پروسه اعتماد سازی خیلی ساده تر اتفاق می افتد.

همین موضوع باعث می شود چرخه جذب فالوورتان را گسترش پیدا کند. چون طبق الگوریتم اینستاگرام زمانی که پیج شما فالوورهای واقعی داشته باشد، زمانی که پست های خود را منتشر می کنید وقتی نرخ تعامل با پیج تا بالا باشد پست های شما به اکسپلور وارد می شوند و کم کم فالوورهای هدفمند جذب پیج شما می شوند.

از دیگر مزیت های خرید پیج داشتن فروش بالاست. اگر پیج شما فالوورهای واقعی داشته باشد این اتفاق میسر می شود. یعنی هرچه نرخ تعامل در پیج شما بالا باشد فروش محصولات تان هم به مراتب افزایش پیدا می کند.

اما نکته مهم این است که باید پیجی بخرید که فالوورهای واقعی و فعال داشته باشد نه فالوور فیک!

نکات مهمی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید رعایت کنید

چند تا نکته است که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید بهش توجه کنید. اول اینکه پیج اینستاگرام با فالوور واقعی می خواهید یا فیک؟ این را باید مشخص کنید.

اگر پیج واقعی می خواهید اولین کاری که می کنید باید ببینید پیج مورد نظر چقدر فالوور واقعی و فیک دارد؟ نرخ تعامل فالوورها با پیج چقدر است؟

مثلا باید میزان لایک ها و کامنت های پست های آخر را بررسی کنید. حتما اینساین پست های اخیر را از صاحب پیج بگیرید.

دومین موضوع قیمت پیج است. سعی کنید قیمت پیج را با توجه به نرخ تعاملش بسنجید تا سرتان کلاه نرود! مثلا اگر پیجی با فالوورهای واقعی (حدودا 20 کا) لایکش 500 تا دونه باشه چیزی حدود 5 میلیون ارزش دارد!

این قیمت ها را باید خودتان در بیاورید تا پول الکی بابت خرید پیج ندهید.

موضوع بعدی هم که از همه مهمتر است اینه که از سایت یا شرکت معتبری برای خرید پیج اینستاگرام اقدام کنید. به هیچ عنوان از شخص خریداری نکنید چون مورد اطمینان نیستند.

بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کارهایی باید کنیم؟

به محض اینکه پیج را تحویل گرفتن ایمیل و شماره تماس آن را عوض کنید و پیج را مجدد وریفای کنید. سپس رمز دو مرحله ای را فعال کنید. پست های قبلی را به هیچ وجه پاک نکنید ولی می توانید آرشیو کنید تا از صفحه اصلی پیج تان حذف شوند.
نکته بعدی این است که حتما پیج خود را به اکانت کریتور یا بیزنسی تغییر دهید. با این کار امنیت پیج تان افزایش پیدا می کند. البته اکثر پیج های فروشی پروفایل معمولی هستند و شما بعد از خرید می توانید تبدیل به بیزنسی کنید.

قیمت پیج های اینستاگرام چقدر است؟

قیمت پیج های اینستاگرامی بر اساس 2 فاکتور مهم یعنی واقعی بودن یا فیک بودن فالوور ها و میزان تعامل مخاطب با پیج محاسبه می شود.

به طول کلی پیج هایی که فالوور فیک دارند به ازای هر 1000 فالوور 30 تا 60 هزار تومان ارزش دارند و پیج های واقعی به ازاری هر 1000 فالوور 500 هزار تا یک میلیون تومان ارزش دارند.

مثلا اگر پیجی 10 کا فالوور فیک داشته باشد حدود 1 میلیون تومان ارزش دارد و اگر فالوور واقعی داشته باشد حدود 7 الی 10 میلیون تومان!

قیمت پیج های اینستاگرام چقدر است؟

از کجا می توان پیج اینستاگرام معتبر با فالوور واقعی خرید؟

از زمانی که خدمات اینستاگرام در فضای وب گسترش پیدا کرده و سایت های زیادی هستند که فالوور، لایک و … میفروشند سره کله کلاه بردارها هم زیاد شده است.

به خصوص افرادی که در سایت های دیوار و شیپور اقدام به خرید و فروش پیج اینستاگرام می کنند.

به همین دلیل نمی توان به هر سایتی برای خریدن پیج اینستاگرام اطمینان کرد.

اما سایت اینبو یکی از قدیمی ترین سایت ها در زمینه خدمات اینستاگرام به ویژه خرید پیج است که می توانید بهش اعتماد کنید. این سایت علاوه بر اینکه تعرفه های خوبی دارد پشتیبانی آنلاین دارد که دلسوزانه پاسخگوی مشتریان است.

برای کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام باید …

برای اینکه بتوانید کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام داشته باشید باید یک پیج اینستاگرام فالوور بالا و واقعی داشته باشید.

این نظریه که می گویند با همین تعداد فالوور که داری فروش چند برابری را تجربه کن دروغی بیش نیست! خیلی ساده است هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد قطعا فروش بیشتری خواهید داشت.

در این مقاله هر چیز که در مورد خرید پیج اینستاگرام باید می دانستید را به شما گفتم. سعی کنید قبل از خرید پیج حتما به این نکات توجه داشته باشید تا پول تان هدر نرود.

این مقاله برگرفته از مقاله خرید پیج اینستاگرام سایت همیار وب به آدرس hamyareweb.co است که برای خواندن کامل آن می توانید اینجا کلیک کنید.

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر سوالی داشتید حتما در قسمت کامنت های این پست بپرسید در اسرع وقت پاسخ می دهیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.