کادو تولد مسخره بازی چه بخریم؟ [10 پیشنهاد بمب]

کادو تولد مسخره بازی

 


[accordions id=”4145″]

کادو تولد مسخره بازی موضوعی جذاب که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم و مسخره ترین کادو تولدها رو معرفی کنیم که میتوانید آنها را برای دوستانتان در روز تولد بخرید. اگر شما هم دنبال کادو تولد مسخره هستین این مقاله رو از دست ندید.

خرید کادو تولد مسخره بازی

همه ما دوستانی داریم که همیشه هم پا و دوست صمیمی ماست و هرکار درست و غلطی را ترجیح میدهیم با او انجام دهیم و چقدر جالب خواهد بود که روز تولد بخواهیم او را کمی سرکار بذاریم و اذیت کنیم. برای اینکار میتوانید روز تولد برای او هدایایی را بخرید که مسخره ترین هدیه ممکن برای او خواهد بود که تا به الان کسی برای او نخریده است.
پس اگه دنبال مسخره ترین هدیه تولد هستی ادامه مطلب رو از دست نده که قراره با معرفی کادوها آتیش به پا کنیم.

کادو تولد مسخره

کادو تولد مسخره آفتابه

آفتابه یکی از مسخره ترین کادوهایی است که میتوانید برای جشن تولد بخرید در زیر سه نوع آفتابه را معرفی میکنیم که یکی از آنها شمع تولد آفتابه و شمع تولد کاسه دستشویی است. همچنین یکی آفتابه پلاستیکی نیز میتواند سوپرایز خوبی برای او باشد. اما از آفتابه مسافرتی غافل نشوید یک مورد هم آفتابه مسافرتی معرفی میکنیم که در عین حال که مسخره است کاربردی نیز هست.

آفتابه مسافرتی بهریز مدل plus
شمع تولد طرح آفتابه و کاسه مدل STC170

هدیه مسخره تفنگ آب پاش

تفنگ آب پاش هم گزینه مناسبی هست که می تونید کادو بگیرید و روز تولد طرف مقابلتان را با تفنگ خیس خالی کنید. البته این هدیه مسخره برای افرادی هست که جنبه خیس شدن را داشته باشند.

تفنگ آبپاش مدل Happy Times Redline
تفنگ آبپاش مدل 02-CM30

کادو مسخره مگس کش و حشره کش

مسخره تر از این کادو نداریم برای او یک اسپری حشره کش و یا یک مگس کش پلاستیکی بخرید قطعا او را سوپرایز خواهید کرد و تا صبح با این کادو میخندید.

مگس کش طرح دست کد 4000 بسته 3 عددی
اسپری حشره کش تارومار مدل flying insect killer
اسپری حشره کش پیف پاف مدل Insta Kill

کادو فوق مسخره مرغ نالان

هر کسی با دیدن و شنیده صدای این مرغ امکان نداره خنده رو لباش نیاد. در خرید این کادو لحظه ای درنگ نکنید بهترین کادو مسخره ای است که میتونید برای هر فردی بخرید و او را خوشحال کنید.

ابزار شوخی مدل مرغ نالان بزرگ DSK185
ابزار شوخی مدل مرغ نالان 676

کادو مسخره عقاب تعادلی

این کادو در عین مسخره بون خیلی جالبه و تعادل حیرت انگیزش همه رو سرگرم میکنه. اگر میخوهید کادو مسخره و با حال و خوشحال کننده بگیرید. این مورد گزینه بسیار مناسبی است که بهتون پیشنهاد میکنیم.

هدیه مسخره سوسک متحرک

از هر چیزی بگذریم هیچ وقت از کادو تولد سوسک محرک چندش آور نمیشه گذشت از قدیم تا الان همیشه نقل کادو تولدها و ابزار شکنجه روح بوده. اگر طرف مقابلتون دختره و یا پسری هست که از سوسک بدش میاد این کادو رو بدو فکر براش بخرید و سوپرایزش کنید.

سوسک رباتیک مدل DSK TOY
ابزار شوخی طرح سوسک بسته ۱۰ عددی
ابزار شوخی طرح سوسک مدل sger-25 بسته 20 عددی

کادو مسخره موش ژله ای

از موش اونم نوع ژله ایش برای کادو تولد مسخره غافل نشید با حالت چسبناکی که داره آخر چندش محسوب میشه و کادویی که به همین راحتی نباید از کنارش رد بشید.

ابزار شوخی مدل موش کد 2020

هدیه تولد مسخره توالت آبپاش

این مورد هم یک هدیه مسخره است و هم سرگرم کننده چون در همان روز تولد میتوانید یک چالش و بازی راه اندازی کنید تا مهمان ها شانس خود را امتحان کنند. کارکرد این دستگاه به این صورت است که شما رول دستما توالت را چرخانده و سپس دستگیره طرف دیگه رو فشار می دهید اگر شانس با شما یار باشد خیس نمی شوید ولی اگر شانس نداشته باشید این دستشویی زیبا شما را خیس خواهد کرد.

ابزار شوخی طرح توالت آبپاش مدل DSK-2950

کادو تولد مسخره آبکش

اگر طرف مقابلتون پسر هست برای او یک آبکش بخرید به قدری این کادو مسخره است که اگر چهره گیرنده کادو را که متعجب می شود را تصور کنید قطعا این هدیه ارزشمند را برای او خواهید خرید.

آبکش لیمون مدل تارا 1684
آبکش دسته دار آپادانا کد 1419

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مسخره ترین کادو تولدی که میتوانید بگیرید را لیست کنیم که البته این مقاله زود به زود آپدیت خواهد شد. خیلی ممنونیم که تا اینجا مقاله با ما همراه بودید امیدواریم که براتون مفید واقع شده باشه و تونسته باشید مسخره ترین کادو تولد را تهیه کنید. اگر تجربه در زمینه کادوهای مسخره دارید خوشحال می شویم زیر همین مقاله بخش دیدگاه برایمان بنویسید.

6 پاسخ

  1. سلام ممنون عالی بود ولی آفتابه دیگه ازمد افتاد چیزایی که میشه جایگزین کرد جارو ،خاک انداز،شیشه پستونک باخود پستونک ،جقجقه،پیشبندظرفشویی،تایدبانو،ادکلن استفاده شده،لباس بچه گانه،اگه پسره گل سروش اگه دختره ماشین پلاستیکی ،شامپو،..‌‌،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.