درست كردن جعبه كادويي آموزش 0 تا 100

درست کردن جعبه کادویی

درست کردن جعبه کادویی یکی از چالش های هدیه دادن است ما در این مقاله میخواهیم بهتون روش درست کردن جعبه کادوئی را 0 تا 100 آموزش دهیم که به راحتی و در کمتر 10 دقیقه یک جعبه کادوچند ضلعی زیبا درت کنید.

آموزش درست کردن جعبه هدیه

ساخت جعبه کادو هنر زیبایی است که مطمئناً روزی به کار شما خواهد آمد. بسیاری از افراد وقتی می خواهند به شخصی که دوستش دارند هدیه دهند ، می خواهند که هدیه آنها چیز خاصی باشد.

چیزی که باعث می شود مخاطبانش بفهمند چقدر دوستشان دارند. بعضی از افراد که بسیار خوش ذوق هستند و البته دستی هم به این هنر دارند ، هدیه های دست ساز خودشان را می سازند و به آنها هدیه می دهند.

شاید بسیاری از ما هنر چندانی در خود نداشته باشیم. ما می توانیم حداقل جعبه کادو را به دلخواه خود و با دستان خود بسازیم. همانطور که در این مقاله مشاهده می کنید.

مقاله پیشنهادی: خرید کاغذ کاغذ فانتزی برای کادو

آموزش درست کردن جعبه کادو چند ضلعی

درست کردن جعبه کادویی

وسایل مورد نیاز برای ساخت جعبه کادویی

به یک روش آسان و ساده برای ساخت جعبه کادویی زیبا و شیک فکر کنید و در این مقاله و از طریق این آموزش جالب و همچنین مدل جعبه کادو جعبه های زیبایی بسازید و بدین ترتیب بهترین و زیباترین جعبه کادو را در خانه و با مقداری مقوا ، کاغذ رنگی و چسب استفاده کنید و از این جعبه هدیه زیبا و شیک لذت ببرید.

مقاله پیشنهادی: چگونه کادو تولد را در بادکنک بگذاریم.

وسایل مورد نیاز برای ساخت جعبه کادو

آموزش ساخت جعبه کادویی

ساخت جعبه کادو یکی از هنرهای زیبایی است که می تواند کاربردهای زیادی برای هر یک از ما داشته باشد. می توانید جعبه های کادویی دست ساز خود را تزئین کرده و از آنها به عنوان هدیه برای دوستان و اقوام استفاده کنید.

بخاطر داشته باشید که اصول ساخت جعبه های کادو کاملاً مشابه است و می توانید جعبه های مختلفی را یاد بگیرید. بنابراین در زیر با یکی از ساده ترین مدل جعبه های کادو آشنا می شوید که از زیبایی خاصی برخوردار است و مطمئناً پس از ساخت این جعبه کادویی زیبا قادر خواهید بود جعبه های متنوع دیگری نیز بسازید.

قبل از شروع ساخت جعبه کادو ، وسایل لازم را تهیه کنید ، برای ساخت این نوع جعبه ها به مقوا ، کاغذ رنگی یا طرح دار ، روبان ، چسب و ابزار مناسب مانند قیچی ، خودکار ، خط کش و … نیاز دارید.

مقاله پیشنهادی: کادو تولد مسخره بازی چه بخریم؟

درست کردن جعبه کادویی

اولین قدم کشیدن الگو روی جعبه کادو است. می توانید تصویر زیر را در اندازه مناسب چاپ کنید یا آن را روی یک کاغذ بکشید و سپس آن را به مقوا منتقل کنید. توجه داشته باشید که یک مدل به بدنه جعبه متصل شده و دیگری درب جعبه کادو است.

درست کردن جعبه کادویی

اکنون مطابق شکل زیر لبه های کار را با قیچی برش داده و الگوهای کشیده شده را برش دهید.

درست کردن جعبه هدیه

در این مرحله به سمت خودکار و خط کش بروید و خطوطی را که چین را نشان می دهد بکشید.

آموزش جعبه کادویی

مقوا را از محل مشخص شده با انگشتان تا کنید.

اموزش ساخت جعبه کادویی

مدل دوم را که به درب جعبه متصل است با روش بالا تا بزنید.

جعبه کادوئی چند ضلعی

اکنون مقوا ما برای چسباندن آماده است.

الگو ساخت جعبه کادویی

قسمتهای مشخص شده را با چسب مایع بهم وصل کنید. بنابراین بدنه و درب جعبه کادو آماده است.

ساخت جعبه کادو چند ضلعی

اکنون وقت آن است که روی روبان ها و کاغذهای رنگی تمرکز کنید و جعبه کادو را تزئین کنید. به خاطر داشته باشید که این مرحله کاملاً سلیقه ای است و شما می توانید جعبه کادوی خود را با هر ابزاری به دلخواه تزیین کنید.

بنابراین می توان از آن برای تزیین هدایای مختلف استفاده کرد.

جعبه هدیه ما پر است ، آن را در اندازه های مناسب و دلخواه تهیه کنید و برای انواع کادوها استفاده کنید.

کلام آخر

خیلی ممنون که با این آموزش همراه ما بوده اید امیدواریم که براتون مفید واقع شده باشه لطفا نظرات خود را زیر همین مقاله بخش دیدگاه برایمان بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *